Şimdi İletişime Geçin!

Ürünlerimizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayabilirsiniz 0531 222 2717

PERDELERDE %70 İNDİRİM
SON FIRSATLAR

Kuşlu Bahçe Kumaş Amerikan Servis 2'li Set 35X50CM

ASK2109-4x
281,23 + kdv
309,35
618,70
%50İndirim
Favorilere Ekle
Numune Talebi
Yaptığınız seçimlere göre KDV DAHİL TOPLAM TUTAR :
+-
  • ÜRETİMİ TÜRKİYE'DE YAPILMAKTADIR
  • %100 KALİTE GARANTİSİ
  • 24 AY GARANTİ
  • Numune Gönderimi Yapılır
  • GÜVENLİ ÖDEME SSL

 Amerikan Servis Koleksiyonu 

Zarif tasarımlı Amerikan servis modelleri yemek masalarınızın mükemmel tamamlayıcısıdır. Yumuşak, dengeli, bütünlük sağlayan birbirinden farklı tonlarındaki Amerikan servis modelleri, servis altlıkları sunumlarınıza sıcaklık ve derinlik katarak  masanıza güzel bir renk ve rustik havası katacaktıır. Barok tarzı, manzaralı, çiçekli, kuşlu, sanatsal ve çok sevilen ikonik tasarımları barındıran Amerikan servisler ile sunumlarınız artık daha da şık olacak! Sofralarınızın dekorasyonu için özgün tasarıma sahip doğadan ve sanattan ilham almış Amerikan servisler ile birlikte sunumlarınız artık daha keyifli. Tasarımlarımızda tüm ayrıntılarıyla çiçek motifleri, temiz çizgiler ve ritim duygusu taşıyan desenler bulunmaktadır. Amerikan servis modellerimizde genel itibariyle her zevke uygun renk ve desenleri zengin tonlamalar yer almaktadır. 

 

Amerikan servis modellerimizin ölçüsü 35 x 50 cm‘dir. Amerikan servis modellerimiz keten kumaşa baskı yapılarak üretilmektedir.  

 

Halihazırda Amerikan servis kategorimizdeki ürünlerden seçim yapamadığınız takdirde; çözünürlüğü yüksek olarak göndereceğiniz tüm görsellere baskı yapılabilmektedir. 

 

Amerikan Servis, Yastık ve Poster Uyumu; 

Amerikan servis modelleri ana hatlarıyla yastık ve poster modellerimize kombin edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Duvar posteri, Amerikan servis ve yastık modellerimizi kombinleyerek dilediğiniz gibi yaşam alanlarınızı şekillendirebilirsiniz. 

 

Kumaş ve Bakım; 

Amerikan servis modellerimizde keten kumaş kullanılmaktadır. Keten kumaşımızın metrekare ağırlığı 310 gram (±%5) dır. Keten kumaşımızın ürün bileşeni %100 polyesterdir. Kumaşımız dijital süblime baskı olmakla beraber aynı zamanda uluslararası yıkama ve solmama sertifikasına sahiptir. Amerikan servislerimizin temizlemesi kolay olmakla beraber ısıya dayanıklıdır. Temizliğini açıklamada yer alan talimatlara uyarak yapınız. 

 

 

 

Yıkama 

30 derecedeye kadar sıvı deterjan ile yıkanabilmektedir. 

 

 

Yıkama 

Lütfen ağartıcı kullanmadan yıkayınız. 

 

 

Kurutma 

Kuru temizleme yapılabilmektedir. 

 

 

Ütüleme 

Tersten ütülenmelidir. 

Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

© 2020 Etulle Perde Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.

YUKARI ÇIK