Şimdi İletişime Geçin!

Ürünlerimizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayabilirsiniz 0531 222 2717

PERDELERDE %70 İNDİRİM
SON FIRSATLAR

WB2018 Wonder Women Serisi - Çocuk Odası Duvar Kağıdı

WB2018 Serisi
1.022,73 + kdv
1.125,00
2.250,00
%50İndirim
Favorilere Ekle
Numune Talebi
Yaptığınız seçimlere göre KDV DAHİL TOPLAM TUTAR :
+-
 • ÜRETİMİ TÜRKİYE'DE YAPILMAKTADIR
 • %100 KALİTE GARANTİSİ
 • 24 AY GARANTİ
 • Numune Gönderimi Yapılır
 • GÜVENLİ ÖDEME SSL

Kataloğumuzda ki çizgili duvar kağıdı ürünlerimizin 4 farklı rengi mevcuttur. Çizgili duvar kağıdı ürünlerimizin benzerlerine çocuk odası duvar kağıdı bakabilirsiniz.

DC Süper Kahramanlarından, sevilen animasyon karakterlerine kadar çocuğunuzun hayallerini süsleyen bir çok efsanevi karakter ile odalarında karşılaştıklarındaki çocuğunuzun yüzündeki heyecan ve çoşkuyu görmek en çok keyfini çıkaracağınız zamanlardan olacak.

Kahramanlarımızdan; Tom ve Jerry, dostluk temalarını pekiştirirken eş zamanlı olarak kardeş bir rekabeti yansıtır. Bir yandan arkadaşların en iyisidir diğer yandan en azılı düşman! . Kimi zaman bulutların üstünde uçarken kimi zaman prenses olacak her şeyden önce hayvanlarla dostluklarını pekiştirecekler. Neşeli sevgi dolu kalplerini zengin renk geçişlerimiz şenlendirecekler.

Bu katalogda ağırlıklı olarak DC karakterlerine yani Batman, Superman, Wonderwoman vs. gibi kahraman yönüyle öne çıkan savaşçılara; Tom ve Jerry’nin yetmiş yedi yıldır süren dost-düşman ilişkisinden güldürücü kesitlere; Taş Devri’nin masum ve komik yüzü Çakmaktaş Ailesi’nin sevimli hallerine ve Looney Tunes karakterlerinin her biri kendine has Silvester, Tweety, Tazmanya Canavarı ve Bugs Bunny gibi maceracı rollerine rastlayacaksınız.

Poster kataloğunda 136 farklı desen ile beraber 17 farklı kategoriden çizgi film ve bilim kurgu karakterlerine yer verilmektedir. Her şeyden önce her desen kendi içerisinde bir bütünlük sağlamıştır. İlk olarak Warner Bros tasarımı posterler ile başlayan kataloğumuzda Aquaman, Batman, Harley Quinn, The Joker, Adalet Birliği, Süpermen, Harry Potter ve Wonder Woman karaterleri genç ve çoçuk odalarına özel olarak tasarlanmıştır. İkinci olarak Looney Tunes; Scooby Doo, Çakmaktaşlar, Tom ve Jerry, Tweety, Daffy Duck ve Bugs Bunny duvar posterleri ayrıntılı olarak tasarladık. Genel itibariyle genç ve çocuk odası posterleri çocukların hayal dünyasını bütün olarak duvarlara yansıtacak. 

Warner Bros poster duvar kağıtlarımız patentlidir.

isik-dayanimIşık Dayanımı
Işığa iyi derecede dayanıklıdır.

su-bazliMürekkep
Su bazlı çevre dostu mürekkep kullanılmıştır.

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Serisi

Hayal gücü sınır tanımayan çocuklar, gelişme dönemleri süresince kendilerine gerçek ötesi bir dünya kurarlar ve bu dünyanın başrolü için çoğu zaman bir ya da birkaç ilham verici karakter seçerler. Bu karakterler ise çoğu zaman bir çizgi film figürü olarak karşımıza çıkar.

Bulundukları yerden dünyayı bambaşka gözlerle gören çocuklar için bu karakterler, kendileriyle özdeşleşen rol modeller ya da dost olan sevimli arkadaşlardır. Kendisine yakın hissettiği çizgi film karakterine derin bir sempati duyan çocuklar için, oynadıkları oyunlarda dahi kendilerini bu karakterlerin yerine koydukları için oyunları daha da eğlenceli bir hal alır. Bunun nedeni, çocukların bu karakterleri çoğu zaman televizyon ile tanıması ve kafasında bir kavram karşılığı ile oturtmasıdır. Örneğin Superman, özel güçlere sahiptir ve her zaman kötü niyetli düşmanların karşısında yer alır; dolayısıyla iyi bir kahramanı temsil eder. Tom ve Jerry ise sürekli atışan fakat aslında birbiri olmadan yapamayan bir ikilidir ve ilişkileri, acısıyla tatlısıyla devam eden sürekli bir arkadaşlığı temsil eder. Bu nedenle, çocuklar oyun oynarken, “Haydi ikimiz de kahraman olalım!” demek yerine, sen Batman ol ben de Superman gibi bir yaklaşım içerisindedir; çünkü bu karakterlerin ne anlam ifade ettikleri aslında çoktan kafalarında oturmuştur.

Temasında; kötülüklere karşı gelen iyi niyetli kahramanlıklar, didişmelere rağmen süren dostluklar, aile kavramı içinde yaşanan eğlenceli olaylar ve sonu iyi biten heyecanlı maceralar bulunan bu çizgi filmler televizyonda, alışverişte, başta oyuncak ve giyim sektörü olmak üzere, sık sık karşımıza çıkmaktadır.

Gündelik hayatımız içerisinde küçüklerimiz için yerini çoktan sağlamlaştırmış bu gerçek ötesi dünya dolayısıyla biz de çocuklar için bir şeyler yapmaya karar verdik ve sevdiği çizgi film karakterini hayatına dahil ettikçe mutlu olan çocukların, odalarında yani kendi dünyalarında hayallerini kayıtlandıralım istedik. Bu katalogda ağırlıklı olarak DC karakterlerine yani Batman, Superman, Wonderwoman vs. gibi kahraman yönüyle öne çıkan savaşçılara; Tom ve Jerry’nin yetmiş yedi yıldır süren dost-düşman ilişkisinden güldürücü kesitlere; Taş Devri’nin masum ve komik yüzü Çakmaktaş Ailesi’nin sevimli hallerine ve Looney Tunes karakterlerinin her biri kendine has Silvester, Tweety, Tazmanya Canavarı ve Bugs Bunny gibi maceracı rollerine rastlayacaksınız.

 

duvar-kagidi-cevreÇevre Dostu
Çevreye olan sorumluluklar göz önünde bulundurulmuştur.

alev-almazlikAlev Almazlık
EU: cs1,d0 (Avrupa Standartları)

duvar-kagidi-uzunlukDuvar Kağıdı Uzunluğu (m)
10.00 m

duvar-kagidi-ayni-yondeDesen Uyumu Açıklaması
Duvar kağıdı uygulanırken parçalar aynı yönde uygulanmalıdır.

duvar-kagidi-eniDuvar Kağıdı Genişliği (m)
1.06 m

duvar-kagidi-ayni-hizadaDesen Uyumu
Duvar kağıdı uygulanırken desenlerinin aynı hizada olması gerekmektedir.

duvar-kagidi-uygulama-methoduNasıl yapıştırılır ? 
Yapıştırıcı duvar kağıdının
arkasına sürülmelidir.

silinebilirlik-2Silinebilirlik
Silinmeye karşı dayanıklıdır.

duvar-kagidi-sokumNasıl sökülür ? 
Duvar kağıdı sökülürken
üst katmanı kuru olarak ayrılacaktır.

nefes-alabilirlikNefes Alabilirlik
Nefes Alabilir

Özellik Değer
ODAYA GÖRE Çocuk Odası
RENK Çok Renkli
Ağırlık 3.2 kg
Boyutlar 10 × 106 cm
Uygulama Methodu    

Duvar Kağıdının Arkasına Tutkal Sürülecek , Paste the Wallpaper

Desen Çizgili
Renk

Mavi, Beyaz

Ebat

1.06 m x 10.00 m

Alev Almazlık

EU: cs1,d0

Desen Tekrarı

0 cm

Kağıt Türü

Non-Woven(elyaf) Tabanlı + Vinil Yüzey + Sıcak Kabartma

Teknik

Gravür Baskı

Ağırlık

≈ 310 g/m2 (± %5)

Katalog

Çocuk Odası

Duvar Kağıdı Ölçüsü Nasıl Alınır ? Kaç Rulo Duvar Kağıdı Almalıyım ? 

Yaşam alanlarına duvar kağıdı yaptırmak istiyorsunuz fakat kaç rulo duvar kağıdı almalıyım diyorsanız şimdi birlikte pratik yöntemle eksik yada fazla olmadan ister online ister mağazadan güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceksiniz.

Duvar kağıdı seçerken en önemli unsur doğru ölçü olmalıdır dolayısıyla elimize bir metre alarak işe başlayalım :

Duvar kağıdı ölçüsü nasıl alınır ?

İlk önce kaplama yapacağınız duvarınızın yükseklik ( boy ) ve genişlik ( en ) ölçülerinizi bir metre yardımıyla ölçünüz.

Ölçüler alındıktan sonra almak istediğiniz duvar kağıdından kaç rulo gerektiğini hesaplamalıyız.

Kaç Rulo Duvar Kağıdı Almalıyım ?

Almak istediğiniz duvar kağıdının genişlik ( en ) ve yükseklik ( boy )  göstereceğinin bilinmesi gerekir.

Bu nedenle doğru ölçüyü bulduktan sonra kaç rulo almamızı hesaplamalıyız.

İlk önce beğendiğiniz duvar kağıdı ölçülerini kendi duvar ölçünüze göre hesaplayalım:

 • Duvar kağıdının uzunluğunu duvarınızın uzunluğuna yani yüksekliğine 10 cm pay ekleyerek bölünüz. Pay vermeliyiz çünkü desen uyumu ve tekrarında hata olmamalıdır.
 • Burada çıkan sonuç, yapılacak olan duvar kağıdından kaç parça ( boy ) vereceğini gösterir. Küsuratlı sonuç çıkarsa yarım parça kullanılamayacağı için küsuratı hesaplamayın.
 • Duvar kağıdının soldan sağa bir rulodan kaç parça çıktığını hesapladıktan sonra yapılacak olan çıkan parça sayısı ile yapılacak olan duvar kağıdının eni (genişliği) ile çarpın. Sonuç olarak bir rulonun sizin duvar yüksekliğinize göre kaç metre genişlik kapladığını göstermektedir.
 • Duvar kağıdını uygulayacağınız eni öğrendikten sonra kağıdı uygulayacağınız duvarın enini ve bir rulonun kaplayacağı ene bölerek kaç rulonun yeterli olduğunu görebilirsiniz.,

Örnek verecek olursak;
Duvarınızın Ölçüsü:   10,63 metre Genişlik
2,80 metre Yükseklik (10cm pay verildikten sonra : 2,90 metre)

 1. Rulodan çıkan parça sayısı ?
  = Duvar kağıdı uzunluğu / Duvarın yüksekliği
  = 10.05 m / 2.90 m = 3,46 (3 parça halinde)
  Duvar kağıdı yarım parçalar halinde kullanılmayacağı için 3 parça halinde kullanılacaktır.
 2.  Bir rulo kaç metre genişliğinde duvar kaplar ?
  =Duvar kağıdının genişliği x Rulodan Çıkan Parça Sayısı 
  = 0,53 x 3 = 1.59 metre (duvar kaplar)
 3. Rulo sayısı ? Kaç rulo duvar kağıdı almalıyım?
  =Duvar Kağıdı Genişliği / Rulonun kapladığı duvar genişliği
  = 10.63 / 1.59 m ⇒ 6.68
  Duvar kağıdı satın alırken metre ile satın alamadığınız için 7 rulo yeterli gelecektir.
Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

© 2020 Etulle Perde Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.

YUKARI ÇIK