Şimdi İletişime Geçin!

Ürünlerimizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayabilirsiniz 0531 222 2717

PERDELERDE %70 İNDİRİM
SON FIRSATLAR

Akıllı Perde Nedir?

Bir perde düşünün, aynı anda hem tül, hem fon hem de güneşlik işlevi yürütebilsin. İşte hem tül, hem fon hem de güneşlik işlevi yürüten perdeye Akıllı Perde diyoruz.

Akıllı Perde Nasıl Çalışır?

Üç işlevi birden gerçekleştirebilen, lens perde olarak da anılan akıllı perdenin tek bir mekanizması vardır. Akıllı perdenin, eşit genişliklerdeki parça parça, dikey şeritlerden oluşan tüllerden yapılmış olması onu aynı zamanda da çok iyi bir dekorasyon ögesi haline getiriyor. Akıllı perdeyi oluşturan tüller, mekanizmanın konumuna göre bir açı oluşturuyor ve bu oluşan farklılıkları ile tül, fon ya da güneşlik vazifesi görüyor. Sistemdeki zincir ya da uzaktan kumanda vasıtasıyla perdenin kullanım şeklini, açısını ve türünü ayarlamak mümkün oluyor.

Akıllı Perde Nerede Kullanılır?

Akıllı dikey perde evlerde, iş yerlerinde, ofislerde rahatlıkla kullanılabilir. Tamamen kullanıcının tercihleri doğrultusunda, istenen renk skalası ile satın alınabilmesi Akıllı Dikey Tül Perde'yi her türlü ortamda kullanmaya elverişli hale getiriyor. Dikey parçaların sonradan sipariş verilebilmesi, dekorasyon değişikliklerini seven kişiler için de çok çözüm odaklı bir ürün haline getiriyor. 

Akıllı Perde Nasıl Takılır?

Bu konuyu ayrı bir yazımızda ele almıştık. Buyrun :)

Akıllı Perde Nasıl Yıkanır?

Akıllı perde denilince akla genelde temizliği zor bir ürün geliyor oysa ki normal perdelerden çok daha kolay, çok daha konforlu bir temizlik süreci var. Ona da buradan buyrun :)

 

© 2020 Etulle Perde Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.

YUKARI ÇIK