Şimdi İletişime Geçin!

Ürünlerimizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayabilirsiniz 0531 222 2717

PERDELERDE %70 İNDİRİM
SON FIRSATLAR

Dikey Perde Nasıl Kurulur?

Dikey Perde Nasıl Kurulur ?

 

Pek çok kişi, akıllı dikey perdelerinin nasıl kurulacağı ile ilgili bilgi sahibi değil. Etulle olarak biz siparişlerde kurulum klavuzunu göndersek de, sipariş oluşturmadan önce akıllı perdenizin nasıl kolayca kurulacağına dair ön araştırma yapmanız için aşağıdaki görselleri hazırladık. Genel olarak bahsetmek gerekirse, akıllı perdenizi size gönderdiğimiz aparatları birleştirerek ve mevcut kornişinize ya da tavanınıza monte ederek kullanmaya başlıyorsunuz. 

Bazı kişiler, akıllı perdelerinin kaloriferlerini de kapatmasını isteyebilir. Ya da herhangi bir sebepten ötürü perde izdüşümlerinin öne çekilmesini isteyebilir. İşte bu gibi durumlarda sizlere L ve Z demir ayaklar yardımı ile istediğiniz yere, istediğiniz şekilde akıllı perdenizi kurabilmeniz için gerekli aparatları gönderiyoruz. Siparişinizi oluştururken ihtiyacınıza göre bu ayakları da sepetinize ekleyebilirsiniz. Yine de bu gibi işlemler için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz.

İşte, aşağıda akıllı perdenizi nasıl kurabileceğinize dair bütün bilgileri bulacağınız kullanım klavuzumuz:

Siparişiniz ile gelen bütün aparatları bu resimde görebilirsiniz. Akıllı Dikey Perde siparişiniz için gelen aparatlar;

- Dikey Perde Kasası

- Dikey Tül Perde

- En az 2 adet montaj aparatı (Siparişinizin uzunluğuna göre değişir)

- Dübel

- Çocuk Güvenlik Aparatı

- Yıkama Pilesi

Bunlar dışında Rustikli kasalarımız, duvara montaj ayaklarımız da siparişinize ek olarak alabileceğiniz ürünler olarak listelenmiştir.


Duvara 

Montaj 

Ayakları 

Opsiyoneldir.

Yalnızca montaj yapılacak bölgede bir sorun varsa ya da normalin dışında bir pozisyonda monte etmek istiyorsanız değerlendirmeniz gereken bir seçenektir.

 

 

 

 


© 2020 Etulle Perde Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.

YUKARI ÇIK