Şimdi İletişime Geçin!

Ürünlerimizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayabilirsiniz 0531 222 2717

PERDELERDE %70 İNDİRİM
SON FIRSATLAR

Doğru perdeyi seçmek için bazı küçük öneriler

Perdeleriniz için ölçüm yapmak düşündüğünüzden daha kolaydır, ancak süreç boyunca insanların yapabileceği yaygın hatalar vardır. Bu yazımızda, insanların ölçüm yaparken yaptığı en yaygın hatalardan bazılarını ve aksiliklerden kaçınmak ve eviniz için mükemmel panjur veya perdeleri aldığınızdan emin olmak için dikkate alınması gereken diğer bazı önemli şeyleri keşfedeceğiz!

Panjur için ölçüm yaparken hatalar

Panjur için pencereleri kendiniz ölçmek, bekleme sürelerini azaltmaya yardımcı olur ve yeni panjur veya perdelerinizin pencerenize mükemmel şekilde uyacağı konusunda size rahatlık verir. Bununla birlikte, güneşlikler veya perdeler için ölçüm yaparken küçük hatalar yapılabilir. Bu tür hatalardan kaçınmak için işte yapmanız gerekenler.

  1. Girinti veya tam montaj seçeneklerine karar verin

Bu seçenekler, perdenizin duvarınıza nasıl oturacağını ifade eder. Bir girintili kör, pencerenin girintisine sığacak ve bazen 'iğne genişliği' veya 'bitmiş perde genişliği' olarak bilinen tam bir oturma, duvardaki pencere girintisinin üzerine sığacaktır. Ölçüm kılavuzu, girintili veya tam oturan panjurların nasıl ölçüleceği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz : Pencere Panjurları Nasıl Ölçülür ? 

  1. Ölçümleri kontrol edin

İlk ölçümünüzü yapın ve bu ölçüleri bir kâğıda anlaşılır biçimde yazın. Aldığınız ölçüleri yazdığınız kâğıdı bir kenara bırakın ve kısa bir kahve molası verin. Sonra devam edeceğiz. :)

Daha önce ölçülerinizi yazdığınız kâğıdı elinize tekrar alın ve ölçüleri yeniden alın. 2. Kez ölçtüğünüzde gördüğünüz uzunluklarla kağıdınızda yazan ölçülerin doğruluğunu kontrol edin.

  1. İhtiyaçlarınızı belirleyin

Harika! Ölçülerimizi aldık. Şimdi en zorlu bölüme geldik. Hangi model perdeyi alacağınıza karar vermek! Hangi modeli, nasıl kullanacağınız yalnızca zevkinizle ilgili değil, aynı zamanda ihtiyaçlarınızla da ilgilidir. Gün içinde ne kadar süreyi o odada geçirdiğinizden başlamak üzere pencerenin hangi yöne baktığına, pencerenin manzarasına, Binanın kaçıncı katında yaşıyor olduğunuza ve evde yaşayan evcil dostlarınızdan bitkilerinizin yoğunluğuna kadar bir çok konu perde seçiminizi doğru yapmanız için önemli bir bilgidir.

  1. Dikey Tül Perdelerin işlevini öğrenin

Dikey tül perdelerin görünümü ve stili kesinlikle çok önemlidir; ancak, her şeyden önce işlevseldirler. Renklerin ve desenlerin ötesinde, alanınıza bir dizi işlevsel fayda sağlayan bir çok özelliği barındıran modellerimiz mevcut. Bazı malzemeler bu niteliklere doğuştan sahiptir ve bazıları astar kullanarak bu nitelikleri kazandırabilir. Doğru malzemeyi seçtiğinizden nasıl emin olacağınız ve yanlış olanları seçmekten nasıl kaçınacağınız konusuna geldik…

Özel kumaşların kaçırılan faydaları

Etulle web sitesinde geniş bir özel kumaş yelpazesi mevcuttur, bu nedenle alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için doğru seçeneği seçtiğinizden emin olun. Örneğin karartma stor perdeler yatak odaları için mükemmelken, termal dikey perdeler oturma odaları için idealdir ve ısıtma maliyetlerini düşürmenize ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Doğru kumaşı bulun

Dekorunuz için doğru kumaşı bulmak, iç tasarımın temel bir bileşenidir ve etulle web sitesinde tüm harika ürünlerimizi görebilirsiniz. Dikkate alınması gereken çok sayıda renk, desen ve kaplama ile dekorunuza mükemmel bir katkı sağlamak için zaman ayırmak çok önemlidir. Bununla birlikte, farklı dijital cihazların farklı düzeylerde resim çözünürlüğü vardır, bu nedenle telefonunuzdaki bir ürün PC'nizden biraz farklı görünebilir. Bu nedenle sipariş etmeden önce, beğendiğiniz ürünü farklı cihazlarda inceleyebilirsiniz.

Soru sormaktan çekinmeyin

Siparişinizi vermeden önceki bir adımdan emin değilseniz, güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz yardıma hazırdır. Whatsapp Chat aracılığıyla ekibin bir üyesiyle konuşabilir veya sorgunuzla doğrudan onlarla iletişim kurabilirsiniz. 

© 2020 Etulle Perde Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.

YUKARI ÇIK