Şimdi İletişime Geçin!

Ürünlerimizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayabilirsiniz 0531 222 2717

PERDELERDE %70 İNDİRİM
SON FIRSATLAR

Odunsu Renklerin Mucizevi Dünyası

ODUNSU RENKLERİN MUCİZEVİ DÜNYASI

Cevizli Renkler

Perdelerin, kanepelerin, minderlerin ve diğer yumuşak mobilyaların renklerini ve malzemelerini düşünmek için çok zaman harcarken, diğer malzemeler hakkında da aynı derecede düşünmek önemlidir. Masalardan kepenklere, sandalyelerden dolaplara, kaliteli ahşaplar şık ve modaya uygun bir tasarım yapmak için en iyi malzemelerden bazıları. Belki de tüm ağaçların en iyisi cevizdir.

Cevizin derin, karamsar rengi, şık dekoratörlere dekorlarına zengin ama nötr bir renk ekleme fırsatı sunuyor. Üstelik ceviz, en şık tasarım trendlerinden bazılarında popüler olan sayısız renkle de iyi uyum sağlayacak. Ceviz kullanan en iyi renk kombinasyonlarından bazıları şunlardır:

 

Ceviz ve Hardalı Karıştırın
Ceviz ve hardal bir salatada harikadır, ancak iç tasarım dünyasında da eşit derecede iyi giderler. Bildiğimiz gibi ceviz çok hoş bir iç açıcı renktir ve hardal da aynı şekildedir. Bu renkler sayesinde son derece konforlu ve rahat bir alanın keyfini çıkarabilirsiniz. Soğuk bir üçüncül renk için grinin yumuşak tonlarını düşünün. Maksimum stil için hardal ve gri minderleri ve abajurları bulun.

Ceviz, Kırmızı ve Boz Kahverengiyi Düşünün
Isınma estetiğine bağlı kalarak, cevizi kırmızı ve boz kahve ile karıştırmak, hardal kadar davetkar, ancak daha geleneksel bir alan yaratacaktır. Gerçekten mükemmel bir stil ifadesi için, koyu kırmızı desenli perdelerle pencere girintilerinize ceviz jaluziler yerleştirin. Dekorunuza derinlik katmak için kahverengi ve taupe tonları ekleyin. Rahat kahverengi deri sandalyeler, ceviz ve kırmızıyı kullanmak için bir temel oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Mavi, Patlıcan ve Cevizi Birleştirin
Mor, renklerin en muhteşemi olarak bilinir, ancak terimin kapsadığı tonlardan patlıcan belki de o anın morudur. Zengin, derin ve biraz sessiz patlıcan, ceviz için mükemmel bir ortak yapan doğal bir his verir. Bu koyu renklerin zenginliği, çalışkan ve rahat bir alan ortaya çıkaracaktır. Karanlık akademi de dahil olmak üzere trendler için mükemmel olan patlıcan, yüzyıl ortası şık bir bin yıllık odada hafif nötrlerle de kullanılabilir. Her iki stilde de enerji eklemek için parlak mavi tonlar eklemeyi düşünün.

© 2020 Etulle Perde Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.

YUKARI ÇIK